Kursy BHP - Wrocław i okolice. Szybko , tanio, profesjonalnie.
+48 71 710 9697 | biuro@bhpbezpiecznapraca.pl
LANGUAGE:

Kursy BHP we Wrocławiu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i osoby pracujące we Wrocławiu na kurs BHP, w tym także po angielsku.

Przejście szkolenia BHP jest uprawnieniem każdego pracownika, który podejmuje nową pracę, a skierowanie nań obowiązkiem każdego pracodawcy. Istotne aby nie była to tylko formalność, z której dana osoba nie wyniesie żadnego pożytku. Dlatego stawiamy na profesjonalne szkolenie, które realnie wpłynie na wiedzę każdego uczestnika. Szkolenia prowadzimy w oparciu o casusy prawne z uwzględnieniem orzecznictwa sądowego i aspekty praktyczne.

W ramach naszych usług prowadzimy zarówno kursy wstępne, jak i okresowe, dla każdej z grup zawodowych. Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, jak i u Klienta, dopasowując termin i zakres do jego potrzeb.

Stawiamy na nowoczesne, interaktywne podejście, które pozwala zdobyć kompletną wiedzę z zakresu BHP. W ramach szkolenia przekazujemy dedykowany program szkolenia, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, a także przeprowadzamy kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej, by oprócz wiedzy obowiązkowej, przekazać Państwu jak najwięcej informacji przydatnych w codziennej pracy i poza nią. Szkolenia BHP realizujemy w całym Wrocławiu i okolicach.

Prowadzimy także kursy BHP po angielsku. Jeśli więc Twoja firma zatrudnia wielu pracowników, którzy nie porozumiewają się po polsku, chętnie poprowadzimy dla nich szkolenie w języku angielskim.

Dostępne kursy BHP

  • szkolenie wstępne – dla osób podejmujących pracę
  • szkolenie okresowe – odbywające się obowiązkowo co kilka lat: dla pracowników i pracodawców z każdej grupy zawodowej
  • nauka pierwszej pomocy przedmedycznej
  • szkolenie ewakuacyjne i szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej

Zapraszamy do kontaktu firmy, jak i pracowników indywidualnych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, posiadającą niezbędne doświadczenie i wiedzę.