Szkolenia z pierwszej pomocy | Wrocław | Szybko i profesjonalne
+48 71 710 9697 | biuro@bhpbezpiecznapraca.pl
LANGUAGE:

Szkolenia: pierwsza pomoc przedmedyczna

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy.

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto ją nabyć oraz doskonalić. W Państwach zachodniej Europy czy w Ameryce wiele grup zawodowych jest zobowiązanych do przejścia specjalnego kursu, natomiast w Polsce ten zwyczaj dopiero raczkuje.

Dlatego aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa w domu, w szkole oraz w pracy oferujemy profesjonalne „Szkolenie Pierwsza Pomoc Wrocław”, przygotowane z myślą o każdej grupie, zarówno zawodowej, jak i wiekowej. Prowadzimy kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży, dostosowując program szkolenia do potrzeb danej grupy.

Wspomniane szkolenia okresowe we Wrocławiu prowadzą dla Państwa doświadczeni ratownicy, mający za sobą wieloletnią praktykę w Pogotowiu Ratunkowym, Górskim OPR i Wodnym OPR.

W czasie każdego szkolenia stawiamy przede wszystkim na aspekt praktyczny. Zależy nam, by przekazana wiedza mogła zostać wykorzystana w rzeczywistości, gdy zajdzie taka potrzeba. Dlatego zdecydowaną większość czasu kursu zajmują ćwiczenia na fantomach. Jednak nie zapominamy też o teorii, by każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia miał pewność, że zna i rozumie procedury pierwszej pomocy obowiązujące w Polsce i na świecie.

Programy szkolenia dopasowane są do umiejętności i zaawansowania uczestników. Prowadzimy zarówno szkolenia wstępne, podstawowe, jak i bardzo specjalistyczne, zaawansowane. Ich celem jest wskazanie grupy zagrożeń, na które narażone są osoby przebywające w konkretnym otoczeniu.

Każdy uczestnik szkolenia po jego przejściu otrzymuje dedykowany certyfikat ukończenia, poświadczający nabyte umiejętności i który może się przydać np. w czasie rozmów o pracę.

Nauczymy:

  • resuscytacji krążeniowo – oddechowej ( ćwiczenia z fantomem),
  • zaopatrywania ran i złamań,
  • zaopatrywania i zabezpieczaniem poparzeń,
  • zachowań podczas porażenia energią elektryczną,
  • zachowań podczas wypadków komunikacyjnych,
  • aspektów prawnych dotyczących obowiązku udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby i firmy. Szkolenie możemy przeprowadzić także w języku angielskim.